| Alexandru250201 a întrebat:

Am o curiozitate si as vrea un raspuns serios poti sa iti dai seama pe snapchat daca cineva iti trimite un snap doar pentru tine, fara sa le trm si celorlalti din lista sau e vreun truc sa ti faci o idee?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai cum sa-ti dai seama de asa ceva, atata vreme cat acea persoana poate trimite la mai multi, daca are chef.

| ALM2000RO a răspuns:

Nu cred că ai cum să afli asta decât dacă întrebi persoana în cauză. Nu am auzit de posibile trucuri pentru asta.