| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU, nu prea le am cu Snapchat-ul, deci cum funcționează exact snap score-ul?
Dacă cineva îți trimite snap-uri și tu nu le deschizi, îți crește snap score-ul?
Sau dacă cineva îți trimite snap-uri și doar le deschizi dar nu trimiți înapoi, îți crește snap score-ul? Sau crește doar dacă trimiți și tu înapoi?
Aș dori un răspuns cât mai pe înțeles, pentru că am căutat pe net dar nu prea am înțeles nimic
Dau funda

Răspuns Câştigător
| sammie a răspuns:

La fiecare snap pe care îl trimiți și la fiecare snap pe care îl primești scorul îți crește cu câte un punct. Dacă trimiți un snap la 40 de persoane acel scor va crește cu 40.

5 răspunsuri:
| sammie a răspuns:

Dar ca să-ți crească scorul când primești un snap trebuie să și vezi acel snap.

| Rsaint a răspuns (pentru sammie):

Deci mai pe scurt nu trebuie neapărat să trimiți un snap ca să îți crească scorul. Poți doar să vezi snap-urile care le trimit alții și crește?

| sammie a răspuns (pentru Rsaint):

Dap

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Când trimiți îți creste, când Primești trebuie sa le vezi ca sa îți crească.

| 47red a răspuns:

Snap score-ul tău crește atunci când trimiți snap-uri și când primești snap-uri. Pentru a crește snap score-ul, trebuie să trimiți și să primești snap-uri.