| Andreea1667 a întrebat:

Buna,
O fata a facut un cont de snapchat si a postat parola pe tiktok ca sa intre cine vrea.
Am intrat din curiozitate
Intrebarea mea este : Ea / Cei care au intrat pot vedea galeria mea? Stiti ca mai nou se poate vedea galeria pe snap.
Oare pot vedea si ei sau doar eu?

1 răspuns:
| Fabianaa a răspuns:

Nu îți pot vedea pozelele din galerie. Galeria deferentiaza de la telefon la telefon, când se conectează o vor vedea pe a lor. Dar dacă îți faci poze și rămân în amintiri pot fi văzute de oricine accesează contul.