| Alex_Micul_1995 a întrebat:

Am o curiozitate si ea suna cam asa : sunt un om simplu caruia ii place sa afle despre oameni. as dori sa stiu care e top-ul vostru de cantareti de muzica populara, actori sau alti artisti romani. multumesc mult.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KimLola a răspuns:

Muzica populara: Ramona Fabian (R.I.P), Ionela Morutan, Ionut Langa, Aurel Tamas, Ana Ilca Muresan, Mriana Deac etc...
Actori: Sergiu Nicolaescu, Iurie Darie, Gheorghe Visu, Gheorghe Dinca etc...

Răspuns utilizator avertizat
| KimLola a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Normal ca imi plac cei in varsta pentru ca ei chiar erau buni in ceea ce faceau si sunt de neinlocuit! Jos palaria!