| alexandra9594 a întrebat:

am o intrebar un baiat de la mine din clasa ma place si el stie ca il plac dar dupa vacanta mare o sa ma uite ce sa fac a da si nu stiu cum sa-i zic smi dea di ul lui. funda cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| Swaggiiee a răspuns:

Bunăăă! Bine că şi el te place....Cum sunt eu. Îmi place de un băiat, dar lui nu îi place de mine. Păi fii îndrăzneaţăă! Are facebook? Dacă are, mai bagă-l şi tu în seamă. Dacă nu te bagă el în seamă, înseamnă că este timid happy Întreabă-l Ce face! Aduci vorba de ID-uri, şi spui ceva gen: Aaa...da! Că tot vine vorba de Id. Ce ID ai? Şi sper că o să îţi zică? Dar dacă nu are facebook, întreabă-l la şcoală, sau atunci când te întâlneşti cu el!