| RoseQueen a întrebat:

Am o intrebare! Daca ati putea fi oricine sau orice chiar acum cine sau ce ati vrea sa fiti? Cel mai inginios raspuns funda! P. S. Eu as vrea sa fiu o persona care se poate diviza sau un super star celebru ascuns sau... o pisica.)

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Buna. =3
Cine as vrea eu sa fiu?;> Uh, daca ti-as zice, cred ca m-ai crede nebuna.
Dar, totusi voi risca.;-j
Eu, as vrea ca in acest moment sa fiu un personaj dintr-un anime.; 3 Un personaj imaginar, ceva ce nu exista.;]
As vrea sa fiu, intr-o lume fascinanta. numai cu misiuni si chestii palpitante.
As vrea sa fiu, nimic mai mult sau mai putin, decat Naruto. :3
Chiar daca eu sunt fata. in acest moment as vrea sa fiu ' el ', chiar daca acest moment dureaza doar cateva secunde.

Sau, o alta nebunie de-a mea.;-j As vrea sa fiu o japoneza, sau o coreeana. =3
Sa ma fi nascut in Coreea, sau Japonia ( depinde de situatie ).;-x Sa locuiesc acolo! Ar fi foarte frumos.;]

| RoseQueen explică (pentru positivity):

Cred ca vom fi bune prietene, asta cred! Si eu iubesc Naruto si chiar as vrea sa fiu...ei bine...ce-ai zis tu!

| positivity a răspuns (pentru RoseQueen):

Oh, chiar?; O3
Ma bucur sa intalnesc inca o fana Naruto. =3
Pai atunci, cred si eu ca vom deveni prietene.;]

| RoseQueen explică (pentru positivity):

Da,cred si eu...