| IoanaXxxxx a întrebat:

Am o intrebare, eu am pu spe FaceBook o poza, si am etichetat o prietena de-a mea, ea mai tarziu a intrat si nu i-a placut poza si nu stiu cum a facut dar cand m-am uitat ea nu mai era etichetata si nu puteam sa o pun la loc thinking imi spuneti cum a facut va roog?

1 răspuns:
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Pai cand cineva pune o poza pe facebook oricine altcineva poate sa puna eticheta. Daca tu ai eticheaton pe ea si ea nu a vrut pur si simplu ( cu drepturile de autor) s-a sters de acolo. Tu nu mai poti face nimic, dar ea si doar ea se poate eticheta din nou.