| capsuna16 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine? Iata cum vom face: eu va spun tot ce s-a intamplat si dupa aceea sa imi spuneti cum sa repar greseala. Incep:
O prietena de amea a pus pe facebook o poza cu eu in care apaream si eu si a etichetat-o. Mie nu mi-a placut poza si am vrut sa o sterg. Am apasat acolo unde se sterge si mi-a aparut sa bifez de doua ori. Prima oara am bifat prima casuta, iar la a doua intrebare am bifat ultima casuta. Cand am iesit poza era stearza dar numai pot avea contact cu prietena mea.Nu mai pot sa ii las comentarii, like-uri, nu mai pot face nimic.

Cine ma poate ajuta? Va rog! Dau funda la cel mai rapid si folositor raspuns

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cred ca ai si blocat-o in acelasi timp! Va trebuii sa o deblochezi (mai devreme i-am raspuns ei la o intrebare )
FACEBOOK - Deblocheaza prieten sau invitatie la aplicatii - Intra aici: http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy&s... si in josul paginii ai ''Liste de blocare'' (Blocked People and Apps)si ''Editati-va lista de persoane si aplicatii blocate''. Da click pe ''editati-va lista''(Manage Blocking) -->click pe unblock(deblocare) in dreptul persoanei pe care vrei sa o "deblochezi"... Enjoy!

2 răspunsuri:
| Diiiia a răspuns:

Mai bine zis i-ai dat report asa am patit si eu dar rolurile au fost inversate eu am bagat poza iar prietena mea ma raportat acum ea are contul sub carantina daca ii pot spune asa

| Priceputa a răspuns:

Iti dau un sfat.Du-te si cheama un om care repara calculatoare si el va sti totul ce sa faca.