| JohnnyFox a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu google chrome...cand il instalezimi apare,, Bun venit la Google Chrome" si acea fereastra este neagra si nu se intampla nimic...cine ma poate ajuta plz?

1 răspuns:
| Adytzu99_3215 a răspuns:

Bunna si eu am google chrome si cand l-am instalat mi-a aparut si mie tot asa bun venit... si apoi casuta neagra.dar apoi l-am lasa ca mi se incarca ceva accolo jos si mi s-a inchis si apoi deschis adica restrtat calculatorul si dupa aia mia mers.Cred ca trebuie sa astepti pana ti se restarteaza caculatorul dupa aia sigurat va merge. Funda?