| Optimus7 a întrebat:

Am o intrebare la care vreau sa mi se raspunda serios. Dau funda. Din cand in cand atunci cand scriu ma trezesc ca pe caiet im cad fire de par. Imi cad si daca imi bag mana in par si il scutur. Si cand fac baie dupa ce se scurge apa vad fire de par. Parul il am maricel, nu scurt, nu pleata. Voi fi chel? Ce problema am? Cum remediez problema?

1 răspuns:
| annaliana a răspuns:

Nu ai nicio problema.Trebuie sa-ti cada in jur de 100 fire de par pe zi.Nu te speria ca e normal.Si oricum, o data la 4 ani parul se regenereaza si cade mai mult, dar asa e normal.