| BibuYoana a întrebat:

Am o intrebare mai ciudata!

Cum a fost primul sarut "cu limba"?

E o intrebare pusa la plictiseala big grin
Cine vrea sa dezvaluie primul sarut ....sa scoata tot!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost bine. Înghețata aia a fost adorabilă love struck!

| BibuYoana explică (pentru anonim_4396):

Hmm... adica laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru BibuYoana):

Păi și cum mănânci înghețata dacă nu o mozolești întâi?
Cred că a fost pe la 10 ani... atunci am mâncat pentru prima dată așa ceva. Vafă de vanilie, era un lux pentru mine.

| BibuYoana explică (pentru anonim_4396):

Hiii laughing

| Sarraa97 a răspuns:

laughingintrebare pusa de plictiseala-raspuns dat de plictisealalaughing pai cum sa fie ..la mine primul sarut a fost si primul sarut "cu linba" cum zici tulaughing sincer sa iti spun ma asteptam sa fie altfel laughing. Dar la tine?smug

| BibuYoana explică (pentru Sarraa97):

Si eu la fel laughing

Prea urat ca sa spun laughing Am facut-o pe ascuns laughing)
Am sarit geamul la ora 11:40 ca sa ma intalnesc cu el laughing) Si din prostia lui... a venit si sarutul ....pfff laughing) Nu vreau sa imi amintesc, la fel ca tine, voiam sa fie altfel laughing)