| Gorila12 a întrebat:

Am o intrebare multa lume zice ca jocurile video nu is pacanele sau jocuri de noroc. Dar experienta mea voiam un cont cat mai bun, am muncit o gramada si in final am realizat ca nu isi merita banii. Am dat 1300 euro pe un cont de pubg avand obeseia sa am un cont bun.Eu cred ca si chestia asta este o dependenta la fel ca jocurile de noroc pentru ca mereu iti doresti ceva mai bun. Am bagat banii multi cu care puteam face altceva.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Mda, cand ai scos primul ban sa platesti nu stiu ce achizitie din acel moment ai devenit mai rau va un jucator de pacanelele!
Eu sunt gamer de aproape 20 de ani dar in viata mea n-am platit pe achizitii! Cei ca tine au incurajat achizitiile iar acum aproape in toate jocurile exista...
Dar eu raman de moda veche si nu voi plati niciodata pentru ele!
Daca sunt jocurile video ca pacanelele? asta depinde de la o persoana la alta, pentru cei ca tine da, iar pentru cei ca mine NU, ca nu sunt singurul de asta sa fi sigur! daca toti ar gandi ca mine ar disparea achizitiile, dar din pacate mereu va exista un dobitoc finantat de tatal senator...