| Vampă a întrebat:

Am o întrebare pentru cei care se uita la Pretty Little Liars.Cine credeți ca este A? justificați răspunsul big grin

8 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna!
Nu stiam ca mai sunt persoane pe TPU care vizioneaza Pretty Little Liars! Cel putin eu nu am intalnit pana acum.
In orice caz.stiu ca in carte este Mona, dar ma indoiesc ca asa va fi si in film. Il suspectez pe Ian.sau pe sora lui Spencer, Melissa parca. happy

| Vampă explică:

Da ce are pretty little liars?

oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu crd ca este mona adica e rea dar totusi sigur e cineva la care nu ne asteptam

| ChocolateAddict a răspuns:

Cred ca este Alison pentru ca toti spuneau pretty eyes.In plus,ea le stia toate secretele si in ultimul episod, nu cred ca Emily a avut o halucinatie. Oricum, poate nici nu a aparut A pana acum.

| Vreoproblema a răspuns (pentru ChocolateAddict):

Da dar si fratele lui Alison le putea stia. Poate chiar el a omorato! Ei se certu intruna pentru ca Ali ii umbla prin lucruri sau altceva.Dar este posibil sa i fi spus Alison despre ele.Acum putem spune ca s a sinucis singura pentru ca dupa cum zice filmul:''Trebuie sa mori tanar pentru ca sa lasi un cadavru frumos''(Asta a zis Alison). Sunt multe motive.Si lucas putea s o faca.Na ti vazut ca era murdar pe pantofi atunci cand a fost spart locul pentru Alison? Si numai el stiu sa falsifice poze sa faca vide uri si altele.Dar nu mai puteti astepta sa apara in film A?
fundita?

| CataNuStieCeNumeSaPuna a răspuns:

Drept sa spun chiar nu stiu ce sa cred, unii spun ca A este Jenna [din carti] altii spun ca e Alison si ca sora sa geamana a murit, nu stiu, majoritatea spun ca filmul nu se potriveste cu cartile, deci, asteptam filmul big grin. Funda?:X

| zuzu_9563 a răspuns:

Eu cred ca este Lucas.ar avea motive sa le urasca pe fete.adica ele s'au comportat oribil cu el toata viata...deci cred ca el este.Ian este mort.deci nu prea cred ca el este A.si in plus, si dupa ce se gaseste cadavrul lui Ianele tot primesc mesaje de la A.Este ori Lucas, ori politistul acela Garet.sau asa ceva.:*

| tdscristina96 a răspuns:

Eu cred ca e mellisa, e cam suspicioasa, dar nu se stie.astept si eu happy oricum sunt mai multi ciudati asa ca?