| St3fan97 a întrebat:

Am o intrebare simpla "Ce sa fac?"laughing! funda!

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Uită-te la un film, citeşte o carte, ascultă muzică, joacă un joc, vorbeşte cu cineva pe mass sau la telefon, mai răspunde pe TPU.

Numai bine!

5 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Da-te cu sania prin frigiderwinking!
Hai la mine sa ne dam amun2smug!

| Jameson a răspuns:

Date cu barca pe uscat

| florin193 a răspuns:

Suna-ti toti prietenii pana ti se termina minutele laughing

| Anyta2000 a răspuns:

Ai putea sa iesi pe afara! E frumos afarahappy.Sau ai putea repeta ceva pentru scoala(mai sunt cateva zile si incepe iar). FUNDA?

| popadenys a răspuns:

Ai putea sa te relaxezi sa mergi pe afara sa te joci cu prietenii tai, sau sa stai in casa sa dormi sau sa te joci la calculator sau sa te uiti la televizor