| bobby_7474 a întrebat:

Am o intrebare stupida(parerea mea), ati numarat vreo data de cite ori pe zi spunem DA si NU?

Răspuns Câştigător
| AnaEindragostita a răspuns:

Da astazi am spus 196 de da si 27 de nu196+1=197 funDA?

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu ar fi mai castigati sa numaram intrebarile la care am raspuns cu o minciuna si sa nu mai repetam astfel de raspunsuri?

| Vizitiul a răspuns:

Pentru a raspunde cu "da" sau "nu" ai nevoie de unele intrebari. Intrebari pe care ti le pun cei cu care interactionezi. Am vrut sa spun faptul ca nu-i relevant numarul raspunsurilor cu "da" sau "nu", ci felul in care raspunzi (adevar sau minciuna) cu "da" sau "nu". Iar daca minti, ar fi bine sa faci ceva in privinta asta si sa nu mai repeti minciunile pe viitor. Nu ma refer la o persoana anume, doar generalizam.

| Anita20Peace a răspuns:

Niciodata nu m-am gandit la asta.laughing...nu stiu

| bobby_7474 explică:

Am o nelamurire legata de raspunsul Vizitil-ui, la ce te referi? poti sa-mi argumentezi? merci