| deadhoe a întrebat:

Vreau sa imi raspundeti direct, concis si sincer. Nu faceti chat, cearta, teorii pe aici. E pentru baieti intrebarea.
Ce fel de sani nu va plac? Ce parere aveti despre sanii mici, departati, care nu sunt chiar rotunzi, cu sfarcurile inchise la culoare si situate mai jos ca si cum sunt lasati dar sanii nu sunt lasat in sensul sa atinga abdomenul. gen asa:
https://thekarriclinic.co.uk/......P-view.jpg (nu-s eu)

Inca o intrebare. Ce ziceti despre hips dips? Adica asa: http://diaryofafitmommy.com/......series.jpg
Iar fundul nu se vede in forma de mar, si mai e si scurt si indesat :||||||||

Inca o intrebare: Dar de umerii mai lati decat soldurile (la fete) ce ziceti?

14 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Imi plac toti sanii, nu conteaza, mici, mari, lasati, departati, apropiati, unul mai sus altul mai jos. La fel si coapsele soldurile nu conteaza cum sunt. Doar fundul sa nu fie plat ca scandura.

| RAY a răspuns:

Oops, This Page Could Not Be Found!

| deadhoe explică (pentru RAY):

La primul link?

| RAY a răspuns (pentru deadhoe):

Https://thekarriclinic.co.uk/wp-content/uploads/2016/10/ Tuberous-breast-correction-patient1-before-AP-view.jpg

| deadhoe explică (pentru RAY):

Https://thekarriclinic.co.uk/......t-lateral/ e alt link dar in fine
sanul stang arata asa, cel drept e mai ok dar tot nu-s perky, si nici lasate. Mi-ar fi placut unii mai apropiati, rotunzi, cu sfarcurile situate mai sus.

| RAY a răspuns (pentru deadhoe):

Hässlich

| deadhoe explică (pentru RAY):

Puteai sa zici in romana laughing Nu inseamna ca suni mai civilizat daca zici asta in alta limba

| RAY a răspuns (pentru deadhoe):

Nu e vorba de civilizat, de ce nu dai o poza cu tine?

| deadhoe explică (pentru RAY):

Cu ce

| RAY a răspuns (pentru deadhoe):

Cu tine

| SilentRain a răspuns:

Tragedie mare, bucurate ca nu ai cancer si nu mai fii tampita

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Daca nu ai sani te las sa pui mana pe ai mei ametito

| mentholinks a răspuns:

O poza cu tine ca sa lamurim problema daca vrei. Din fata si din spate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea noastra Nu conteazã. Sti asta. Legat de hips dips se pot ajusta prin munca.