| roxyema a întrebat:

Am o mare dilema, nu stiu ce cadou sa ii cumpar prietenului meu de craciun. Ma puteti ajuta cu niste sugestii? O prietena mi-a sugerat sa ii iau ori un ursulet ori un pliculet cu substante halucinogene(am de la cine sa iau fara probleme)hee hee.

3 răspunsuri:
| cryssa a răspuns:

Tare faza cu substantelelaughing
dar totusi, nuoh go on
i-ai niste boxeri cu braduti sau ceva de sarbatori pe eilaughing
asta ar fi funny
sau ia-i un tricou cu inscriptii amuzante pe ellaughing
foloseste-ti imaginatia, sigur gasesti u cevawinking:*

| madalina00 a răspuns:

O bluza, un tricou

| abcdefgh a răspuns:

Nu stiu : Un parfum, o felicitare frumos, o poza cu voi doi(sau doar cu el), un ceas, un breloc, o perna personalizata, o cutie muzicala etc. Sper ca te am ajutat! Pup!