| TanyaTanny a întrebat:

Hei băieți! Ce vă doriți cadou de la prietenele voastre? Am nevoie de nişte sugestii. Nu ştiu ce să îi cumpăr prietenului meu de Crăciun.

5 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

Buna!

Personal, imi plac parfumurile, camasile si ceasurile.
Daca e iubitul tau, il cunosti cat de cat. Incearca sa ii cumperi ceva ce i-ar aduce un zambet larg. Cu siguranta stii ce ii place.

O zi buna!

| TanyaTanny explică (pentru Roxin):

De ziua lui i-am cumpărat un parfum original, iar anul trecut, de Crăciun un ceas

| Roxin a răspuns (pentru TanyaTanny):

Avem gusturi comune, se pare. laughing Ce alte pasiuni mai are?

| Durassica22 a răspuns:

Un parfum
Sigur i-ar placea

| TanyaTanny explică:

Hei! Se apropie Crăciunul şi am nevoie disperată de un cadou pentru prietenul meu. Aşi vrea ceva mai unic, mai neobişnuit. Nu aş vrea să îi mai cumpăr ceasuri, parfumuri şi haine, iar lucruri personalizate i-am mai cumpărat. El e genul de băiat simlu, nu fumează şi nu consumă alcool. Are 18 ani şi permis de conducere. Îi place fotbalul, dar nu e obsedat şi face multă mişcare. Din când în când se mai joacă pe pc, dar nu e dependent de tehnologie. E un băiat fashionist, stă la părinți însă în ceea ce priveşte banii e independent, îi place să ştie să facă totul şi îi place să aibă o casă pusă la punct. Dacă ați găsit ceva online, sau dacă aveți vreo idee. Dau funda!