| raluca_8263 a întrebat:

Am o mare problema.Am antivirus NOD32 si azi mi-a aparut o eroare careia nu i-am dat mare importanta.Cand am aprins pc-ul mai tarziu mi-a aparut antivirusul rosu(trebuia sa fie verde) iar o componenta a antivirusului AMON nu poate fi pornita.Imi puteti spune ce s-a intamplat sau daca e posibil sa fie vreun virus.Va rog mult.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu ai precizat daca antivirusul este licentiat sau nu.
Daca este licentiat ia legatura prin email cu furnizorul si raporteaza eroarea si o sa fii ajutata.
Daca nu este licentiat schimbarea culorii inseamna ca programul nu s-a actualizat de mai mult timp.

| raluca_8263 explică:

Da este licentiat