| VooDau a întrebat:

Va rog frumos imi puteti spune care e problema cu yahoo messengerul meu? Cand scriu dau enter si nu apare acolo sus si nu apare nici ce scrie persoana cu care vorbesc pana acum nu am avut probleme desi l-am schimbat am avut 11-le si dupa am luat 10-le (am zis ca poate merge) si am aceeasi problema va rog frumos ma puteti ajuta? Dau funa.

Răspuns Câştigător
| cccristi a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, nu cred ca este ym de vina, ai virusi, se rezolva doar prin reinstalarea windows-ului

1 răspuns:
| Masochista a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi windowsultongue