| AcidCuSange a întrebat:

Am o mare problema, prieteni.crying. Am un LG GT220. E nou-nout.Nu stiu ce i se tot intampla.Ma joc putin pe el sau mai umblu, asa, din lipsa de ocupatie, se blocheaza, ramane acceasi imagine sau iconita pe care am vrut sa o accesez si se stinge decat daca ii scot bateria.Mentionez ca bateria s-a rupt la un capat, vreau sa spun ca a cazut tapiteria aia neagra specifica oricarei baterii. O fi din cauza asta? Fundita caci imi e drag foarte mult de el. Mi-a cazut decat odata, la scoala.

Răspuns Câştigător
| Liviuڪے a răspuns:

Du-te la un reparator de telf sau la un magazin de retele de telf si intreaba

1 răspuns:
| AcidCuSange explică:

Gb*