| freakz01d a întrebat:

astazi am intrat pe fostul pc ca sa imi scot steam guardu. dar dupa ce s-a incarcat sa intre in windows ramane imagine neagra si monitoru ramane cum ar fi pc inchis straight face ajutati-ma va rog. Din safe mode nu merge decat sa umblu in folder nu sa ma si conectez la internet

2 răspunsuri:
| FMSAlin a răspuns:

Da ai luat virusi si daca nu ai umblat la el sa bulit windowsul...dar steam guard il poti dezactiva su dupa pc nou...

| freakz01d explică:

Pai da, dar nu mai imi merge e`mailu pe care am steamu ---> nu pot sa iau codu acela. infine pana la urma am rezolvat