| DarKJoKeR a întrebat:

Am o mica problema...Pe mail imi spune ca am primit raspunsuri la niste intrebari de la diferiti utilizatori... dar cand intru sa vad raspunsurile.surpriza...ele nu sunt acolostraight face.de ce nu imi apar?

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Poi... tu deja ai vazut raspunsurile alea...acum cateva ore...De exemplu.eu primesc acum un mesaj de la tine, iti raspund, vorbim noi cat vorbim si eu de abia dupa 2-3 ore primesc mail ca tu mi-ai trimis mesaj...Asa se intampla, din pacate.asta ebig grin

| elena a răspuns:

Ai facut vreun "hocus-pocus" si au disparut? Serios, mai asteapta, vor aparea.

daniela
| daniela a răspuns:

Se pare ca totul e foarte aglomerat si atunci confirmarile si introducerile pe site dureaza... asteapta si o sa primesti raspunsurile dorite

| DarKJoKeR explică:

@silvia
Tocmai asta e, ca nu le-am vazut.Sunt raspunsuri care nu imi apar, desi primesc mail ca le-am primit...straight face...nu au aparut nici pana azi.