| anonim_4396 a întrebat:

Am o micuta problema. Am 15 ani si... cum sa zic, imi tot doresc sa fiu populara si apreciata. si aici ma refer in viata reala, nu in virtual unde nu valoreaza nimic. inainte eram mereu prima si premianta clasei. dar nu m-am schimbat cu nimic, am schimbat clasa si acolo parca sunt altii mai inteligenti si buni decat mine. si nu stiu cum sa fac sa redevin ca inainte, ma ajutati va rog? cum sa fiu la fel de populara si apreciata?

1 răspuns:
| negru30 a răspuns:

Populara si apreciata este una si " sunt altii mai buni si mai inteligenti "este altceva - urca cate o treapta in fiecare zi si vei reusi sa redevi ce ai fost inainte ( nu cred ca nu mai esti ce ai fost inainte - doar ca esti poate putin suparata ) - rabdare si urca mereu indiferent de ce se intampla in jurul tau