| AlexMAV a întrebat:

Am o nelamurire? Belgravistan e tara? Ce dracu mai e si asta? Ca am vazut la Digi, cica e un oras o tara o republica poleita cu aur. Ce mai e si asta? Si dau sa vad o harta si scrie pe harta noastra Belgravistan in loc de Romania?
Deci ma lamureste si pe mine cineva?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

E o reclama, si bineinteles ca nu puteau sa faca misto de o tara devarata asa ca au inventat una

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Belgravistan nu exista in realitate, denumirea este inventata pentru reclama de la Digi.

| sublime89 a răspuns:

E o tara fictiva, inventata special pentru reclama celor de la Digi.

| Son1x a răspuns:

Pai scuza-ma ca-ti spun dar nu exista harta cu asa ceva, happy si da e o tara vrajeala ca e poleita cu aur

| tarerau123 a răspuns:

Ma daca era tara asta chiar asa de bogata.......era populata 90%de noi...t... hotii. Si tu nu auzeai de asemenea Tara de aur