| adela93 a întrebat:

Voi iubitzi Romania tara noastra?

3 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Sincer, NU! Am crescut intr-o familie.normala. Si cateodata am avut si noi problema. cu banii si crescand si vazand la tv ca salariile scad si toate preturile cresc, incep sa cred ca suntem o tara de idioti. Apoi si strazile sunt foarte oribile, eu iubind sa ma plimb cu rolele :X si nici prin parcuri nu sunt cine stie ce drumurile, in plus e plin de lume care te critica ca dc te plimbi cu rolele ca lovesti copiii sau ca, pur si simplu, zici PARDON ca sa treci. Cum o dai, cum o sucesti, nu-i bine.
Ok, tara este f frumoasa, mie personal imi place, avem multe locuri de vizitat si legende foarte multe si frumoase. Da, daca as fi din alta tara, clar as veni s-o vizitez. Mai ales ca romancele sunt si printre cele mai frumoase smug laughing dar sa stau aici, nu. Abia astept sa plec. O voi vizita, dar nu vreau sa mai stau aici. tongue
In concluzie, n-o iubescblushing

| Grimalkin a răspuns:

Eh, Romania e o tara frumoasa, pacat ca e populata.

| crazycolor a răspuns:

Awa...saddin nefericire chiar deloc