| anonim_4396 a întrebat:

Am o pisica si vreau sa ii gasesc neaparat un stapan bun.Am nevoie de sfaturi idei.Gen unde as putea sa dau anunt sa.i gasesc stapan sau daca cineva este interest sa o cumpere.Multumesc

1 răspuns:
| iSaidNo a răspuns:

Poti da un anunt pe internet.F-al mai detaliat. Spune ce rasa este pisica,cati ani are,de unde esti tu,pune datele tale de contact, si, nu in ultimul rand, o poza cu pisica. Daca nu, o poti duce la un adapost de animale.Bafta!