| Dimario27 a întrebat:

Am o prietena fff buna și e ziua ei și vreau să îi fac un roman dar nu știu ce să scriu in el.Ma ajutați va rog!

1 răspuns:
| florinflorescu a răspuns:

Buna, foarte frumos sa oferi o carte. urarile se fac din suflet, dar ca se se potriveasca mai bine, ureaza-i ceva de ce are nevoie, de ex: sa ai un an plin de realizari/ prieteni noi/ vise indeplinite. apoi poti sa mai adaugi si sentimentele tale, sa ii spui ce simti pentru acea persoana, e cel mai fumos lucru. succes.