| Jigokunokishi a întrebat:

Am o problema cu Pc-ul : Pana porneste ii ia vreo 5-10min (in timp ce porneste trebuie sa-l tot stang si sa-l pornesc sau sa dau restart de mai multe ori -de la buton-). Porneste apoi tot ingheata imaginea. Cateva secunde pot misca mouse-ul apoi ingheata cateva minute si tot asa. L-am reformatat si tot asa faCE. Ce pot face in privinta asta?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Reinstaleaza sistemul de operare.

| MskDesign a răspuns:

Cred ca poate fi HDD-ul, mai ales daca in bios erorile sunt dezactivate.Verifica-ti HDD-ul cu HD Tune. Daca ai erori, incearca alt HDD.