| JustLOVE_4233 a întrebat:

Am o problema cu compunerile.Nu stiu sa le fac.Cum remediez acest lucru?

Răspuns Câştigător
| floristok a răspuns:

Acest lucru era si pentru mine un dezastru nu stiam ce sa scriu cum sa incep, dar cu ajutorul cartilor pe care am inceput sa le citesc din ce in ce mai mult mi-au dezvoltat imaginatia ...si in acest fel am reusit sa scap de teama de a face compuneri...asa ca spor la citit daca vrei sa obti un rezultat bun!

3 răspunsuri:
| ForbiddenLove a răspuns:

citeste mai multe carti thinking asta cred ca ajuta
sau incearca sa faci cat mai multe compuneri si incearca sa le faci frumoase (poti cauta expresii frumoase pe internet daca te ajuta)
in orice caz pune-ti capul la contributie!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun remediu este sa citesti foarte mult...costisitor acest lucru dar nimanui nu`i place asa ca...

| Roxy_2345 a răspuns:

Citeste cat mai multe carti, sublineaza si retine expresiile frumoase