| Andreeeeea_2521 a întrebat:

Am o problema cu fb. ubatting eyelashesVreau sa imi dezactivez cronologia aia noua cum fac?happylove struckMultumesc anticipat. Dau fundaaaaaaaaaa; x

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Pentru a dezactiva timeline-ul, arunca o privire aici: http://www.techedition.in/social-media/facebook/remove-facebook-timeline/

| Ramonaaaa a răspuns:

Timeline-ul nu se mai poate dezactiva,odată ce l-ai activat. Dacă se va introduce şi o astfel de opţiune, deşi mă îndoiesc, presupun că vom fi anunţaţi.

| Andreeeeea_2521 explică:

Nu inteleg nimiclaughing