| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu id-ul.sa va zic ce s a intamplat.de vreo 4 zile nu mi a mers sa intru pe mess.imi spunea ca parola este gresita.desi nu era asa.si nu avea cine sa mi o sch asta o stiu sigur. mi s a blocat contul.am reusit sa mi sch parola apoi dupa ce am dat restart la calc iar nu a mai mers sa intru.am tot sch parola cu intrebarile secrete si datele mele.si tot asa imi facea nu mergea sa intru. ceva de genu i s a intamplat si surorii mele numai ca la ea si a revenit.
ce poate sa fie? nu vreau sa mi pierd id-ul nu am de unde sa mi recuperez id-urile.ati patit asa ceva? din cate am citit ar fi de la yahoo dar e prea de tot. mi am blocat contul de cateva ori mai mult din cauza lor si nu mi se pare corect. le as trimite un mail dar nu stiu cum.insa tot ca iei o sa iasa si nu cred ca o sa ma ajute cu ceva.
un sfat este binevenit.macar sa mearga sa intru pe id asta sa mi recuperez id-urile si sa mi fac altul sa fiu sigura ca nu mai patesc asa.

4 răspunsuri:
| adryano05 a răspuns:

Salut!
Eu nu prea am inteles. Ti-ai schimbat parola din yahoo mail/options? Si tot nu ai reusit sa intri pe mess? Daca merge sa intri in mail, inseamna ca parola e buna, nu ti-a furat-o nimeni. Incearca sa-ti reinstalezi messengerul. Daca nu merge sa intri nici in mail, probabil ti-a schimbat cineva parola si...nu prea mai ai ce sa faci, decat sa fii mai atenta pe viitor.
Succes!

| Mamamare a răspuns:

Probabil cineva ti-a spart parola, si pe urma ti-a schimbat-o...Si eu am patit ceva de genul, mi-am schimbat parola si mi-am uitat-o.Am tot incercat parola dar inzadar nu am reusit... Mi-am tot schimbat-o si astia de la yahoo mi-au blocat id'ul. Le-am trimis e-mail, si am primit un raspun pe alt id, dar deajaba.Si acum mi-am facut alt id si nu mai am probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi intra nici pe mail.am dat forgot password si mi a cerut datele si intrebarile secrete. apoi m a pus sa mi bg o parola noua.asta am facut de vreo 4 ori.acum am incercat iar sa intru si mi a spus ca imi va fi reactivat contul in 24 de ore.acum sper sa mearga maine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai mere si vreau sa il descarc si nu mere