| pisicutza18 a întrebat:

Am o problema cu id-ul.sa va zic ce s a intamplat.de vreo 4 zile nu mi a mers sa intru pe mess.imi spunea ca parola este gresita.desi nu era asa.si nu avea cine sa mi o sch asta o stiu sigur. mi s a blocat contul.am reusit sa mi sch parola apoi dupa ce am dat restart la calc iar nu a mai mers sa intru.am tot sch parola cu intrebarile secrete si datele mele.si tot asa imi facea nu mergea sa intru. ceva de genu i s a intamplat si surorii mele numai ca la ea si a revenit.

ce poate sa fie? nu vreau sa mi pierd id-ul nu am de unde sa mi recuperez id-urile.ati patit asa ceva? din cate am citit ar fi de la yahoo dar e prea de tot. mi am blocat contul de cateva ori mai mult din cauza lor si nu mi se pare corect. le as trimite un mail dar nu stiu cum.insa tot ca iei o sa iasa si nu cred ca o sa ma ajute cu ceva.

un sfat este binevenit.macar sa mearga sa intru pe id asta sa mi recuperez id-urile si sa mi fac altul sa fiu sigura ca nu mai patesc asa.

2 răspunsuri:
| Anonim_5535 a răspuns:

Din pacate, ai incercat de prea multe ori sa intri si poate ai avut Caps Lock activat sau ei au avut "probleme" si ue ma patit asa dar nu-ti face
griji stiu eu ca 99% iti for activa din nou contul
de fapt nu e dezactivat e blocat temporal cine stie 7 zile 4 ore ma rog daca nu merge mai fa o intrebare ca nu ti-a fost activat contul cred ca stiu cum se face
Daca ti-am fost de folos si dupa 7 zile te rog
RASPUNS CASTIGATOR
Mersi
poti sa il dai si acum...eu am avut aceeasi problema ca tine...

| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

Sorry pisicutza18 nu prea am cu ce sa te ajut... dar iti spun parerea mea happy. cred ca este de la yahoo dar si eu cred ca este prea de tot. si stiu un lucru sigur : contul tau este blocat temporar dar ar trebui ca sa te informezi din mai multe puncte de vedere