| Ironicnαme a întrebat:

Atunci cand pornesc calculatorul imi apare o eroare: "Windows cannot find the local profile and is logging you on with a temporary profile". Prima oara nu am crezut ca este grav, dar acum am realizat ca mi se sterg toate folderele si programele. Si atunci cand il opresc si ii dau drumul din nou, tot ce am luat dispare.
Ciudat, nu? Cum as putea sa nu-mi mai apara eroarea?
Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Ironicnαme explică:

Cum as putea sa fac*

| Claudyu11 a răspuns:

Buna,cel mai bine ar fi sa pui systemul din nou, asta ar rezolva problemawinking

| Ironicnαme explică (pentru Claudyu11):

Adica sa reinstalez windows-ul?
Si daca nu rezolv problema, ce se intampla?

| Claudyu11 a răspuns (pentru Ironicnαme):

Da sa reinstalezi windows-ul, si cel mai probabil problema o sa se rezolvewinking