| aebecede a întrebat:

Am o Problema cu un laptop Toshiba Satellite, de fiecare cand il misc se restarteaza, nu stiu ce sa-i mai fac, pur si simplu se inchide, cand il misc sau tastez mai tare ori se blocheaza, ori imi da ecrane albastre, ori se restarteaza si apoi cand porneste dupa restart nu se mai aprinde ecranul decat dupa ce ii dau cateva palme pe partea cu placa de baza, i-am schimbat memoria si tot asa face, stie cineva de unde ar fi problema?

2 răspunsuri:
| alinaginamaria a răspuns:

Arunca-l!

| Radu_Olteanu_1995 a răspuns:

Si eu am un Asus care face la fel...ai rezolvat problema...ce avea?