| Fatainrosu a întrebat:

Am o problema. De multi ani am abonament la Telekom, factura venea cam 150 de lei, maxim. Insa, luna acesta am primit mesaj cum ca am 300 de lei de platit si nu inteleg motivul. In retea am nelimitat, la fel si net. iar national am 300 de minute. Am sunat la ei, dar trebuie sa vorbeasca cu tata. Stie cineva de unde provine problema si cu cat e costul pentru un apel national?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

N-ai platit luna trecuta.

| Fatainrosu explică (pentru darrio2007):

Am platit, dar cu o itarziere de 2 zile de la data scadenta.

| darrio2007 a răspuns (pentru Fatainrosu):

Nu cred sa fie asta problema. Va trebui sa vezi ce spun ei.