| maddutsu17 a întrebat:

Am o problema f mare. Am 1 saptamana de cand mi-am reparat C`ul. adica unde am programe etc. happy De vreo 4 zile nu`mi mai merge yahoo messengerul. (aveam versiunea 10. ) Am instalat toate versiunile.
incepand de la 8 la 10... Am scris. si in RUN. nu stiu ce prostii. cu vbscript. dll. (sau cum mai era. ) Am intrat in setari.in messenger.am schimbat fontul. etc. TOT NU IMI APARE CE SCRIU! HELP!

1 răspuns:
| Hassel a răspuns:

In Control Panel, ai o fereastra numita Internet Options. Uita-te la setarile de acolo si/sau reseteaza setarilewinkingde asemenea poate fi o problema temporara la mess(putin probabil)... a doua varianta ar fi sa iti schimbi scrisul de pe mess(la prefercences), fiindca poate partea cu tipul de text pe care il folosesti acum s-a instalat gresitwinking