| Anablondyi a întrebat:

AM o problema legata de aspectul meu fizic straight face toata lumea zice ca arat beton si ca is slaba, in fne supla nu neaparat slaba, dar eu nu imi pot explica de ce toata lumea zice asta. Ok sunt ok la aspectul fizic, dar am burtica mica si ma rog nu se prea observa dar cand stau ep scaun de exemplu se observa cum iese un colacel si deja de 1 sau 2 ani merg la sala fac aerobic si acasa.si nu a disparut burtica. e mica si enervanta laughing si mie mi se pare ca totusi nu are nicio legatura cu sportul, daca nu am dato jos prin atatea sedinte de fitnes aerobic mers pe role biciccleta etc inseaman ca e din nastere asa sa fiesad nu mai stiu ce sa fac e clar ca e vb despre grasime pe burta si vreau sa o ddau jos si deja incerc de 1 an intreg! help me va rog! mentionez ca tin si dieta! aa weell

12 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Abdomene pe scaun cu spatar - dar ai grija sa nu cazi

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ok,si ce treaba are burta ta cu frumusetea? Doamne,nu mai stii cum sa te lauzi, asa se vede burta, chiar daca ai abdomenul facut sau nu.Degeaba esti frumoasa daca esti proasta.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ciunga e mata idioata dracului, si mai invata romana, ca esti praf la capitolul asta.Scapi de burtica rolling on the floor,tu fata,o proasta mai mare ca tine nu am vazut in viata mea,infometeza-te sa vezi daca scapi de "burtica", ca nu o sa scapi, desteapta p*lii. straight face

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Esti atat de proasta incat trebuie sa te repeti? Si daca ma prinzi ce? Ma bati? da-te dracu de idioata. Si urata esti tu,ce minte nu ai,auzi, eu sunt sefa, cati 12 ani ai, fato?

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Esti,da,stiu,mi-am dat si eu seama.

| Alleee18 a răspuns:

Buna. Aia o faci doar cand stai pe scaun, deci ar trebui sa intelegi ca nu vei scapa de ea. Asa e construit corpul. oricum,este foarte bine ca fai atata sport. O sa iti prinda foarte bine. Deci continua.
Multa bafta :*. Aa,si. daca toata lumea iti zice ca arati bine, inseamna ca asa e, deci nu mai fa schimbari ci doar mentine'te asa.

| EuAndreia a răspuns:

Nu e grasime asa are orice femeie si eu am la fel :I

| Anablondyi explică:

ILB esti tu proasta nu eu si ep tine din pacate asa teo facut mata si nu putem sa te schimbamwinkingwinking eu asteptam sa-mi spuna cineva cum sa scap de burtica ba ciungowinking:!

| Anablondyi explică:

ILB esti o ciunga mai mare ca mine esti sefa defpat, tot respectul meu! si a esti si foarte urata tongue daca te prind iti rup picioarelewinkingwinking! pa

| Anablondyi explică:

Nu gresit ILBscu mama nu e ciunga pentru ca te lasa pe tine sa fi sefawinking! de te prind pe undeva iti rupo picioarele sa fie clar! nu vb tu cu mine parca ai vb cu mata si cu pisica`ta clar? te omor fato cu mainile mele la cat de handicapata esti si dai raspunsuri fara logica si app esti foarte urata

| Anablondyi explică:

Ce tampita...

| Anablondyi explică:

Pa.