| dede_7766 a întrebat:

Imi place de un baiat care e un un an mai mare ca mine si zice ca sunt mica. La inaltime sunt cu vreo 5 sau 7 cm mai mica decat el deci tocurile acopera tot daca asta vrea. El a mai fost un una mai mica cu 2 ani ca el si a luat tapa ca aia era o c.u.r.v.a de nedescris si crede ca asa i se va intampla cu toate fetele mai mici. Cum pot sa-i arat ca nu sunt mica? Toata lumea ii spune ca nu stie ce pierde... da el nu. E cam obsedat de aspectul lui fizic ( arata fff bine). MULTUMESC funda garantat! :*

2 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai, ar trebui sa vorbeste cu el intr-un loc cat mai privat, fata-n fata si sa lamuriti niste lucruri. Zi ca tu nu esti asa si macar sa-ti dea o sansa pentru ca fiecare om merita o sansa. Inaltimea n-are nicio treaba [numai daca el e mai mic decat tine atunci e o problema, dar in cazul tau nu trebuie]. Succes! Numai bine, o vacanta placuta si sarbatori fericite iti doresc! Cu drag, Lola.

| dede_7766 explică:

Multumesc lola Si Craciun fericit :*!