| AnnaS123asd a întrebat:

Acum ceva timp am stat cu un baiat, fara sa-l plac, dupa putin timp el m-a parasit pentru cea mai buna prietena a mea, cica. ei s-au desp tot asa in scurt timp dar eu am realizat ce am pierdut, si de aproape un an ma tot gandesc la el, adica nu vorbim si eu tot la el ma gandesc. Da, mai vad un baiat ma gandesc la el o zi si dupa tot la celalat imi e gandul! In ultimul timp am luat legatura, imi daduse ceva semne dar o prietena comuna de a noastra, mi-a zis mie ca el vrea sa fie cu ea, cerandu-mi sfaturi! M-am lasat pe mine si i-am zis sa incerce ceva cu el. [ea stie ca am fost cu el ] dar ea place pe altcineva, in fine! problema e ca nu mi-l pot scoate din suflet sad

E mai complicata povestea... puteti sa-mi lasati idu vostru sau dati add : i. m_annas@yahoo.com

Multumesc!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Cine te-a parasit odata pentru alta, mai ales ca era si prietena ta cea mai buna, si dupa cum ai scris nu te-a placut nici in timpul asta, chiar nu merita sa iti mai faci sperante legat de el.

| AnnaS123asd explică (pentru evenso):

Stiu, sunt constienta ca nu merita. nimic! dar nu reusesc sa fac nimic legat de asta.

| evenso a răspuns (pentru AnnaS123asd):

Incearca sa-ti umplii timpul liber cu diferite activitati, sa faci prieteni noi si o sa apare la un moment dat un baiat care te va face sa uiti de el. happy

| AnnaS123asd explică (pentru evenso):

Nu-ti inchipui cate am incercat. multumesc mult pentru sfaturi :d

| evenso a răspuns (pentru AnnaS123asd):

Cu placere. happy

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat