| Andreas7 a întrebat:

Am și eu o mica problema cu prietena mea. Suntem împreună de 3 luni și în prima luna jumate ea era foarte îndrăgostită de mine adică eram practic de nedespărțit și eu eram la fel după ea.ei bine de atunci s-a apropiat mai mult de prietena ei și noi ne-am distanțat ușor...Am crezut ca am greșit eu cu ceva oriunde mergea nu voia sa mearga doar cu mine ca sa meargă și ea..Nu știu dacă ea a influnetat-o prost sau nu..acum 1 săptămână ne despărțim și stăm 2 zile așa pana aflu eu ca ea în timp ce era cu mine se gândea la fostul ei ca l-a văzut într o zi și îi s-a făcut dor de momentele cu el și asta a indepartatat-o. Acum eu am iertat-o pentru ce s-a întâmplat dar văd ca se comporta la fel cu mine si tot așa cu prietena ei merge unde vrea și ea..Am nevoie de ajutorul vostru sa îmi spuneți Cum sa o tratez și eu pe ea.A regretat foarte mult ceea ce a făcut iar eu i-am oferit a doua șansă. ..acum nu știu. ..cine mă ajuta are funda!

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Nu ai ce sa faci decat sa pui punct relatiei. O tine pe prietena ei langa pentru ca tu nu ii mai trezesti acelasi interes ca la inceput si se plictiseste doar cu tine iar prietena ei probabil o incurajeaza in gandirea ei legata de fostul prieten si de aceea vrea sa o tina cat mai aproape. Este nesigura pe ea si probabil nu va mai dura mult relatia voastra oricum.

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratele meu esti tanar esti la varsta strabaterii cat mai multor cearsafuri NU pune suflet, e momentul sa scapi de ea si sa treci la urmatoare NU ii permite sa stearga jos cu tine fi tu cel care o pune la respect

| Roxin a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Intrebare. Tu ai iubita/partenera/prietena?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Roxin):

Nu doar relatii pasagere de weekend

| Roxin a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Asa se numeste mai nou centura de siguranta?

| BadAngel3 a răspuns:

Pune punct relatiei. Daca stii ce e mai bine pentru tine. Daca nu, ramai asa, bataia ei de joc.
Dar stai, cu cine vorbim noi aici? Se stie ca indragostitilor orice le-ai spune vor face tot ca ei. Si apoi o sa se ajunga la ceea ce am spus noi si o sa regrete cu totii.