| Aleeecsaaa a întrebat:

Am o problema. straight face sincer nu mi. e teama sa recunosc ca sunt obsedata de Facebook whistling dar acum nu stiu ce are mereu cand incerc sa intru imi da eroare si nu mma lasa sa ma lighez. nimic nu pot face. si mmi.s-a intamplat si la TPU. adica eu mi-am scris datele de logare si imi intra si in secunda urmatoare imi iesea. si acum abia am putut sa intru straight face

Funda pentru primul raspuns bun happy Repede va rog big grin

Răspuns Câştigător
| Catrinn a răspuns:

Buna! Exact asa mi s-a intamplat si mie.Eu mi-am descarcat GOOGLE CHROME si acum imi merge de minune (inainte foloseam OPERA).

6 răspunsuri:
| Catrinn a răspuns:

Cu placere! Ma bucur ca merge si ca te-am fost de folos, mersi pentru fundita Aleee :*

| Catrinn a răspuns:

Ti-am* scuze

| Aleeecsaaa explică:

Loghez* big grin

| Aleeecsaaa explică:

Deniesse multumesc de raspuns voi incerca. si eu tot opera foloseam big grin

| Aleeecsaaa explică:

Multumesc merge love strucklove strucklove struck

| Aleeecsaaa explică:

Cu placere :X