| Mexy96 a întrebat:

Imi curge sange din nas des, de 4 ori pe zi, am 14 ani si cica e normal, dar mie naspa ca mereu sangerez, ce ar trebui sa fac sa nu mai curga sange nu pentru putin sa scap de sensibilitate!

2 răspunsuri:
| whatever_3916 a răspuns:

Cine ti-a zis tie ca e normal sa iti curga sange din nas? nu e normal deloc, am si eu un prieten care patea la fel ca tine ii curgea ff des sange din naswinking si nu a fost bine deloc pentru el.Intrun final s-a dus la doctor si nu i-a dat vesti tocmai placutewinking asa ca numai pierde timpul si fugi la doctor mai repede.

| Carmen a răspuns:

Hmm...nu prea e de bine. du-te la medicul tau de familie si intereseaza-te.