cami
| cami a întrebat:

Am observat ca pe site, a aparut alt domn' doctor. Oare si acesta va fi la fel de activ ca doamna Sidonia?

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

Ce? unde? cand? cum?

daniela
| daniela a răspuns:

Pcat nu am stiut, acum abia aflu ce si cum

| andreea7520 a răspuns:

Da, posibil şi asta. Pentru cei care nu ştiu încă se numeşte Dr. Cătălin Belinski, sexolog-androloghee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine-i Sidonia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aham, acum stiu cine-i Sidonia. Cam tirziu, dar mai bine mai tirziu decit niciodata. De altfel vad si cine-i celalalt doftor. Sincer, nici pe el nu-l remarcasem. Asta pentru ca se afla intr-una dintre reclamele asezate intre postari si la care nu sint atent niciodata. Trec mereu peste ele fara sa le acord atentie. Mai util era daca era in stinga sus, deasupra numelui de utilizator, la reclamele alea ma mai uit uneoriwinking