| anonim_4396 a întrebat:

Am parul drept si am breton mi-ar sta bine cu parul cret?(adica facut cu bigudiurile)? parerii? va roooog

Răspuns Câştigător
| ana5 a răspuns:

Depinde,nu stica sa incerci macar afli cum iti sta, cred ca ti-ar sta bine sa-l incretesti si sa-l prinzi asa la spate deoarece ai breton. Oricum poti sa incerci.Bafta!

| DAAAAAAAAAA a răspuns (pentru ana5):

Multumesc pentru sfat!:*

| ana5 a răspuns (pentru DAAAAAAAAAA):

N-ai pentru ce

5 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Pai daca nu iti vedem mecla de unde dracu sa stim... E ca si cum as intreba daca mi-a sta mie bine cu o freza emo. ( doamne fereste )

| DAAAAAAAAAA a răspuns (pentru Ucigasuldeprostie):

Ideea e ca ai mai vazut fete cu breton si par drept si imi spui o parere..nimic mai mult..auzi la tine:doamnee fereste nu-ti comvine nu raspunde...si inca ceva eu am dat detalii cum am parul tu daca vrei sa te faci emo trebuie sa dai detalii despre parul tau.ce e asa greu de inteles?

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru DAAAAAAAAAA):

Tu cred ca tot nu pricepi laughing O anumita coafura merge cu anumite fete ( adica mecla nu persoana de sex feminim ). Intotdeauna stilistii cand fac o freza noua nu o fac ca fiind universala ( adica sa se potriveasca cu toate chipurile ). Dar presupun ca ai 12 - 13 ani si vorbesc degeaba cu tine... Iti urez o zi stupida in continuare happy