| anOnimăăăă a întrebat:

Am parul putSin peste umeri la lungime, dar este filat si in fatSa vine mai scurt :-s... Cum sa il fac sa dau senzatia ca este mai lung (in fatSa)... Ma ajuta cineva?! funddDDDdda; x

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Îndreaptă-l cu placa, va părea mai lung. Vezi să nu-ţi arzi părul şi să nu foloseşti prea des placa, pentru că părul va începe să se rupă, va avea un aspect neplăcut, ca şi cum ar fi deteriorat şi, în plus, va fi lipsit de strălucire. Bineînţeles, există măşti pentru "repararea acestor greşeli", dar mai bine să n-ai nevoie.
ƒiиεттч