| Anonimus1358 a întrebat:

Am pe cineva pe whatsapp care nu stiu sigur daca m-a blocat, vad cand a fost activ ultima data dar imi arata un singur bif la mesaj. M-a blocat?

Răspuns Câştigător
| Lulu2004 a răspuns:

Nu cred, si mie mi se mai intampla cateodata in loc de 2 bif-uri sa imi apara 1. Eu zic sa ii dai un mesaj sa vezi daca te-a blocat sau nu, desi cred ca daca te bloca, nu mai vedeai cand a fost activ ultima oara.

1 răspuns:
| Călin_Georgiana_1996 a răspuns:

Înseamă ca mesajul nu s-a trimis inca. Când are 2 bifuri dar nu sunt albastre inseamna ca s-a trimis, dar persoana nu l-a vazut si daca sunt 2 bifuri albastre inseama ca persoana respectiva l-a vazut.