| DoooarEuuu a întrebat:

Am primit un apel de la SAMSUNG +4026403860, cica apelul a fost facut din Cluj. Dar nu am raspuns. Oare de ce m-au sunat?

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Cum s-a născut zis: sunt cu reclame. O să primești SMS cu reclame. Poți să blochezi nr respectiv sau nu. Poate că o să fie o reclamă bună pentru tine sau nu te interesează.

| OldSoul a răspuns:

Cel mai probabil sondaje, sau reclame.
Chiar si eu am primit astazi un astfel de apel de la ceva firma.
Avea tipa o voce draguta, dar chiar si asa am spus ca nu sunt interesat.

| Sn4k3 a răspuns:

Sa vada ce mai faci.

| EmanuelT a răspuns:

Dacă răspundeai, aflai.

| Shadow136o a răspuns:

Cel mai sigur sunt de ăștia care fac reclame sau care îți propun nu știu ce chestii. Tu sa nu accepți și sa închizi