| Bodo a întrebat:

Mi-a dat cineva un apel iar cand am sunat inapoi nu a raspuns. Dupa 1 minut am primit mesajul asta: "Adio kristina imi iau gatu al tau vlad. nu suna e trz pentru regrete. Ai gj d mama"
Iar acum si-a inchis telefonul. Numarul de pe care am primit mesajul si apelul e 0764664189. Eu nu stiu numarul si nici nu cunosc un anume Vlad cu o prietena pe nume Kristina. Ce sa fac?
Credeti ca cineva are chef de glume sau chiar si-a luat gatu` baiatu?

11 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Eu cred ca cineva se tine de glume. ce ti-a trimis atatea sms-uri? a vazut ca nu prea ai bagat in seama si ce a spus "hai sa mai trimit poate zice si ea ceva".mmm.asta e doar vrajeala ce au unii in cap.

| Mao a răspuns:

Cineva are chef de glume.

| simonna a răspuns:

E gluma ce Dumnezeu cred ce se refera la reclamele alea de la Vodafone ca pe aia o cheama cristina, nu cred si tu tot.

| marycris a răspuns:

Glume...si eu o patesc? du-te la Orange sau in ce retea esti si afli ce a fost. Funda? 0

| OmuVerde a răspuns:

Trist.

| Bodo explică:

I-am trimis mesaj inapoi si a raspuns. Uitati mesajul: "Vr sa mor numai pot numai suport plang ca un copil"

| Bodo explică:

Un nou mesaj de la el: "Pt mine astea nu st sarbatori.eu nu stiu ce st alea am uitat ce ins fericirea.numai vr sa traiesc vr sa ma omor o sa fie mai bine fara mine st sig d asta. skz ca am deranjat. o seara buna si sarb fericite!"
Dupa ce ca e sinucigas nici nu stie scrie corect laughing

| Bodo explică:

Alt mesaj: "Am pregatit tot am ales sa ma spanzur. Pakat dar sper ca ai mei sa iaba puterea d a ma ierta"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru chiar in seara asta (24 dec) si am si vb cu acel''vlad'' care imi spunea ca vrea sa se spanzure pentru ca a murit prietena lui intr-un accident. mi s-a parut real pentru ca plangea, dar m-am gandit in acelasi timp ca e o gluma, nu stiu ce sa cred! probabil oameni care nu au ce face si isi bat joc de cei creduli, ca mine, de altfel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am primit si eu sms de la acelasi nr si mi s-a parut trist si am sunat sa vad daca pot sa ajut cu ceva. in fine, mi-a mai trimis cateva sms-uri care seamana cu cele scrise pe aici si pe la 23:30 suna nr asta; era o tipa care mi-a zis ca un alt baiat mi-a dat mie sms-uri de pe numarul ei; foarte ciudat... apoi m-a intrebat de unde sunt si nu mi s-a parut amuzant cine stie ce vor, astept si alte raspunsuri de la voi pe pag asta...

| Nini90 a răspuns:

Buna! Si eu am cam aceeasi poveste, desi vad ca e cam veche, eu abia in seara asta am primit apel, apoi am incercat sa sun si nu a raspuns, apoi am primit sms-ul de la Dl Vlad d data asta adresat altei fete "Adio biank imi iau gatu al vostru Vlad ai gj d mama va iub m", i-am raspuns "Ati gresit nr d tel" laughing si apoi urmatorul sms de la el "Imi cer mii d skz pentru dj nu am vr am gr o cifra nu am vr sa dj pe nim vr sa mor am viata blestemata multum ca mai facut atent ca am dat gresit msg". Acelasi nr de tel care te-a deranjat si pe tine acum mult timp, se pare ca nu s-a saturat de jocul asta. Ma bucur ca am gasit pe site postata conversatia ta ca altfel mi se facea mila de amaratul care trimite sms-uri necunoscutilor.