| ruxy_3175 a întrebat:

Am primit un mesaj de la o fata pe un site, in care imi dadea id'ul ei ca sa vorbim pe mess, daca vreau sa imi fac poze la un studio fara niciun ban... Voi ce parere aveti despre aceste tipuri de mesaje? Mie mi se par cam dubioase... mai ales ca se fac gratis

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Minciuni! Gratis? Pai ce sunt prosti sa faca gratis.nu ii lua id ca sigur e la misto.

7 răspunsuri:
| gloria a răspuns:

Si eustraight face dar ignor astfel de mesaje:-) plus ca daca vreau sa imi fac niste poze pentru mine sunt multe studiouri foto si nici nu costa enormhappy

| gloria a răspuns:

Foarte binelaughinga mai patit o amica de-a mea si de fapt a ajuns la un casting pentru filme xxxstraight facerolling on the floor ce speriata era saracasadlaughing

| spiridus_7223 a răspuns:

Pai no Bine Asa Pare ca este gratis. dar daca de la tine nu primeste bani pozele se poate vinde foarte usor si inca cum.ai grija mare ce faci Ruxy.cine stie pe unde apar pozele tale intr-o zi;=) sper ca nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci papusho

| ruxy_3175 explică:

Am bagat id'ul ei... si i'am spus ca mi se pare cam dubios si dupa, cand am intrebat'o in ce consta, mi-a zis parca nu te interesa, acum vorbesc cu 8 fete de pe site laughing)) i'am dat ignor laughing)

| ruxy_3175 explică:

Pai la asta ma gandeam si eu... ca e ceva de filme porno sau fete pentru centura laughing)laughing

| ruxy_3175 explică:

Msik spiridus pentru ssfat... oricum i'am dat ignor fetei... si oricum nu aveam de gand sa ma duc, pentru ca bate la ochi oferta